Poučení o riziku

Důkladně si celý text přečtěte !!!

 

 

Upozornění: Všechny informace poskytované na servru EAROBOT.net jsou určeny výhradně a pouze ke studijním účelům. Témata týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel a autoři serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Všechny informace poskytované na tomto serveru jsou tedy určeny výhradně ke studijním účelům. Neslouží jako investiční doporučení. 

EArobot.net neručí za jakékoliv ztráty způsobené použitím Automatických obchodních systému neboli dodávaným softwarem (dále už jen ve zkratce AOS) a jejích následnou realizaci obchodů. Používání softwaru je dobrovolné a je na  rozhodnutí každého obchodníka, který musí rozumět a akceptovat případné riziko, které je v případě obchodování na burze a kapitálových trzích velice vysoké.

Naše dodávané nastavení   (lze nastavení měnit) pro publikovaný AOS mají pouze informativní charakter pro studijní účely (v žádném případě se nejedná o investiční doporučení) a jejich funkčnost musí každý uživatel před spuštěním důsledně otestovat a upravit dle svého svobodného názoru.

Pokud nerozumíte trhům a rizikum spojeným s obchodováním, nikdy nepouživejte a neobchodujte s daným AOS. Historické výsledky a testy nikdy neručí a ani nejsou zárukou budoucích výsledků. Uživatel použivající daný AOS je seznámen o riziku při obchodování a rozumí mu a plně souhlasí s veškerým poučením o rizikovosti obchodování. 

 

EArobot.net neručí za jakékoliv chyby, ztráty, chybné otevření obchodů nebo škody způsobené daným softwarem (AOS). 

 

 

No comments yet.

You must be logged in to post a comment.

No trackbacks yet.